Viiu Härm Rummo

Killuke minu Facebooki kommentaariumist:

Villu Kangur: Sõnadesse pilti ei pane. Ent saad ju vihjest aru…ma ikka ihkan aeg-ajalt taga poetesse, kes ei lenda kunagi stressi nagu Maarjamaa mehed. Kõik, mida sa jäädvustad, on hea. Kõik mis riimub, on tore, kuid mälupilt on me enda järelnope. Sa oled suurepärane hetkejäädvustaja. Ära aga nüüd ütle, et see kõik on sõnades ka veel võimatu!? Miks ma meelitan sõnamulaga endast vanemaid naisi? Ju seepärast, et meie sõnad riimuvad sootuks. Ja see on hea märk! Annaks jumal, et sa teed need pilved pildil veel sõnadeks.
Viiu Härm Rummo: Villu, ole sa tänatud minusse uskumast. Tegelikult on see hea tunne, kui keegi sinu võimetesse usub. Eriti siis, kui ise niiväga ei usu… Aga ajal on mõõdetud maht, ja aeglaselt tegutsev inimene (nagu mina), kulutab selle mahu ära vähese peale. Maailma vaadelda või sõnugi kirja panna kiiremini, see ei ole minu loomuses. Ainus tee oleks ülekäik ühelt aasalt teisele – ja ma ei ole kindel, et seal teisel aasal teid kõiki niigi palju köita suudan… Väike varuvariant siis see uus koduleht https://viiu.pri.ee, mis omakorda on takerdunud ajapuudusesse. Aga tänu sulle mind mõtlema panemast…

(Lisan siia ka eelmise kodulehe aadressi, kus aga enam midagi täiendada ei saa: https://viiu.pri.ee/vana/; Küll aga kõlbab see juhuks, kui midagi meenub, mida üle vaadata tahaks).

© Viiu Härm Rummo. Kõigi sellel veebisaidil avaldatud (147) piltide ja tekstide mis tahes kasutamine ilma autori kirjaliku loata on keelatud. Kui Sul on tahtmine midagi küsida või mulle teada anda, siis külasta mu Facebooki lehte. Vali FB-s olles ülalt reast Messengeri ikoon, ja siis saamegi omavahel, privaatselt suhelda. Igasugune tagasiside on teretulnud!